А [50]
Б [49]
В [102]
Г [56]
Д [57]
Е [31]
Є [4]
Ж [12]
З [74]
І [16]
К [112]
Л [17]
М [72]
Н [52]
О [76]
П [170]
Р [76]
С [119]
Т [51]
У [33]
Ф [10]
Х [9]
Ц [7]
Ч [10]
Ш [6]
Щ [3]
Ю [43]
Я [4]

 › 

термін Заміська зона населеного пункту-центру або підцентру

Заміська зона населеного пункту-центру або підцентру (або Загородная зона населенного пункта-центра или подцентру) - особливий територіальний об'єкт, який призначений для реалізації евакуаційних потреб цього населеного пункту і який окремими своїми частинами і навіть цілком може не мати із даним населеним пунктом спільної межі.
Заміська зона населеного пункту на особливий період не повинна включати зони можливого руйнування навколо категорованих міст та об'єктів, а також (на особливий період та у мирний час) зони можливого небезпечного радіаційного забруднення, можливого хімічного та біологічного за¬раження, можливого руйнування у разі аварії на потенційно небезпечному об'єкті.
Таким чином, в залежності від розміру населеного пункту заміська зона може містити невелику або значну частину містобудівних об'єктів та територій у системі поселень, до якої входить даний населений пункт.
До складу таких містобудівних об'єктів відносяться: будинки відпочинку, санаторії, дитячі оздоровчі табори, дитячі заклади цілорічного використання, пансіонати, школи-інтернати, лікарні, дачні та садові будівлі, об'єкти комунальної власності, соціально-культурного призначення, го¬тельного комплексу та інші, які можуть бути використані з метою розміщення евакуйованих.

Англійською термін перекладається, як 'Residential area town center or sub-center'.

Термін "Заміська зона населеного пункту-центру або підцентру або Загородная зона населенного пункта-центра или подцентру (англ.: Residential area town center or sub-center)" згадується у нормативному документі ДБН Б.1.1-5:2007 Система містобудівної документації
Літера: З | Просмотров: 866 | Добавил: Ursa3044 | Теги: Заміська зона, територіальний об'єкт | Рейтинг: 0.0/0
Також прогляньте інші будівельні терміни з цього документа:
, время добавления: 16:33
Дополнительная информация: