Файли
 › 
 › 

ДСТУ Б В.2.6-101:2010 Визначення опору теплопередачі огороджувальних конструкцій

[ Завантажити ДСТУ | КАК скачать? ] 2015-02-24, 21:24
НАЦІОНАЛЬНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ

Конструкції будинків і споруд

МЕТОД ВИЗНАЧЕННЯ
ОПОРУ ТЕПЛОПЕРЕДАЧІ ОГОРОДЖУВАЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ

ДСТУ Б В.2.6-101:2010


Чинний від 2010-10-01
Word, є скановані сторінки.

Цей стандарт установлює метод експериментального визначення опору теплопередачі огороджувальних конструкцій будинків і споруд та оцінювання рівня відповідності нормативним вимогам.

ДСТУ Б В.2.6-101 стосується огороджувальних конструкцій житлових, громадських, виробничих, сільськогосподарських будинків і споруд: зовнішніх стін, покриттів, горищних перекриттів, перекриттів над проїздами, холодними підпіллями і підвалами, воріт і дверей у зовнішніх стінах, інших огороджувальних конструкцій, що розділяють приміщення з різними температурно-вологісними умовами, і встановлює метод визначення опору теплопередачі конструкцій у лабораторних і натурних (експлуатаційних) умовах.
Випробування, що проводяться за цим стандартом, спрямовані на підтвердження відповідності значення опору теплопередачі огороджувальних конструкцій нормативним вимогам ДБН В 2.6-31.

Встановлений цим стандартом метод дозволяє визначати: перепад між температурою внутрішнього повітря та приведеною температурою внутрішньої поверхні огороджувальної конструкції; мінімальні значення температури внутрішньої поверхні в зонах теплопровідних включень огороджувальної конструкції та оцінювати відповідність цього показника вимогам ДБН В.2.6-31.

будинки, густина теплового потоку, зовнішні непрозорі огороджувальні конструкції, кліматична камера, лабораторні теплові випробування, метод визначення, методики вимірювань, натурні теплові випробування, невизначеність вимірювань, опір теплопередачі, приведений опір теплопередачі, температура, тепловий опір


Генерація посилання для завантаження: сек.

Якщо ви є правовласником ДСТУ Б В.2.6-101:2010 Визначення опору теплопередачі огороджувальних конструкцій і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: метод визначення, тепловий опір, температура, опір, конструкції
Переглядів: 6020 | Загрузок: 1405 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Коментарі до ДСТУ Б В.2.6-101:2010 Визначення опору теплопередачі огороджувальних конструкцій, обговорення та відгуки:

Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.