Бюлетень Атестаційної комісії України за 2011 рік №12

[ Завантажити Різне | КАК скачать? ] 2014-01-29, 08:56
Бюлетень Вищої атестаційної комісії України 12 (146)/2011 (обсяг: 48 стр.), норми оплати опонентів. Зміни до Положення про спец. вчені ради.

Уточнен перечень документов аттестационного дела диссертанта, которое подается в ВАК Украины, а также приведены требования к его оформлению.

Перечень документов аттестационного дела диссертанта, которое подается в ВАК Украины для переаттестации ученого, которому присвоена степень в другом государстве, или нострификация диплома про ученую степень, который выдан в другом государстве, а также требования к оформлению аттестационного дела.


Генерация ссылки для скачивания: сек.
Якщо ви є правовласником викладеного матеріалу, розміщеного на цьому сайті, і проти того, щоб дана інформація поширювалася користувачами без Вашого дозволу - напишіть нам, ми будемо раді допомогти Вам, видаливши відповідний матеріал.
Категория: Різне | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: бюлетень, АК, дисер, ВАК, оформлення, Дак
Просмотров: 1251 | Загрузок: 94 | Рейтинг: 5.0/5, vote: 1

Коментарі до Бюлетень Атестаційної комісії України за 2011 рік №12, обговорення та відгуки:

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Цей документ відноситься до категорії Різне за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Book містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва. ДБНУ