Бюлетень Атестаційної комісії України за 2011 рік №12

[ Завантажити Різне | КАК скачать? ] 2014-01-29, 08:56
Бюлетень Вищої атестаційної комісії України 12 (146)/2011 (обсяг: 48 стр.), норми оплати опонентів. Зміни до Положення про спец. вчені ради.

Уточнен перечень документов аттестационного дела диссертанта, которое подается в ВАК Украины, а также приведены требования к его оформлению.

Перечень документов аттестационного дела диссертанта, которое подается в ВАК Украины для переаттестации ученого, которому присвоена степень в другом государстве, или нострификация диплома про ученую степень, который выдан в другом государстве, а также требования к оформлению аттестационного дела.


Генерация ссылки для скачивания: сек.

Якщо ви є правовласником Бюлетень Атестаційної комісії України за 2011 рік №12 і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категория: Різне | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: бюлетень, АК, дисер, ВАК, оформлення, Дак
Просмотров: 1303 | Загрузок: 109 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Коментарі до Бюлетень Атестаційної комісії України за 2011 рік №12, обговорення та відгуки:

Цей документ відноситься до категорії Різне за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Book містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.