Файли
 › 
 › 

Збірник галузевих законів

[ Завантажити Різне | КАК скачать? ] 2016-02-11, 11:55
Збірник законодавчих актів
у сфері будівництва, архітектури, містобудування


Метою створення Збірник законодавчих актів є виявлення та компонування нормативно-правового матеріалу у певній сфері відносин без аналізу та співвідношення між собою галузевих і міжгалузевих нормативно-правових актів.

Прийняття нових нормативних актів в Україні, внесення змін і доповнень до них, скасування застарілих нормативних рішень об’єктивно обумовлюють упорядкування всього комплексу діючих нормативних актів, їх узагальнення, приведення у певну систему, видання різного роду збірників законодавства. Така діяльність по приведенню нормативно-правових актів у єдину, упорядковану систему називається систематизацією законодавства.

Дослідження законодавчих актів з питань будівництва, містобудування та архітектури та підготовка пропозицій щодо їх вдосконалення Н-13/198-2013 від 27.09.2013 виконане Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого в межах бюджетної програми КПКВК 2751030


Генерація посилання для завантаження: сек.

Якщо ви є правовласником Збірник галузевих законів і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Різне | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 834 | Загрузок: 70 | Рейтинг: 0.0/5, відгуків: 0

Відгуки про Збірник галузевих законів, обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Різне за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Book містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.