Збірник галузевих законів

[ Завантажити Різне | КАК скачать? ] 2016-02-11, 11:55
Збірник законодавчих актів
у сфері будівництва, архітектури, містобудування


Метою створення Збірник законодавчих актів є виявлення та компонування нормативно-правового матеріалу у певній сфері відносин без аналізу та співвідношення між собою галузевих і міжгалузевих нормативно-правових актів.

Прийняття нових нормативних актів в Україні, внесення змін і доповнень до них, скасування застарілих нормативних рішень об’єктивно обумовлюють упорядкування всього комплексу діючих нормативних актів, їх узагальнення, приведення у певну систему, видання різного роду збірників законодавства. Така діяльність по приведенню нормативно-правових актів у єдину, упорядковану систему називається систематизацією законодавства.

Дослідження законодавчих актів з питань будівництва, містобудування та архітектури та підготовка пропозицій щодо їх вдосконалення Н-13/198-2013 від 27.09.2013 виконане Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого в межах бюджетної програми КПКВК 2751030


Генерация ссылки для скачивания: сек.
Якщо ви є правовласником викладеного матеріалу, розміщеного на цьому сайті, і проти того, щоб дана інформація поширювалася користувачами без Вашого дозволу - напишіть нам, ми будемо раді допомогти Вам, видаливши відповідний матеріал.
Категория: Різне | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Просмотров: 643 | Загрузок: 61 | Рейтинг: 0.0/5, vote: 0

Коментарі до Збірник галузевих законів, обговорення та відгуки:

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Цей документ відноситься до категорії Різне за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Book містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.