Каталог нормативних документів у галузі будівництва та промисловості будівельних матеріалів (станом на 1 січня 2012 року)

[ Завантажити популярні ДБН | КАК скачать? ] 2012-05-07, 20:13
НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ КОМІТЕТ «БУДСТАНДАРТ»

ПЕРЕЛІК БУДІВЕЛЬНИХ НОРМ ТА НОРМАТИВНИХ ДОКУМЕНТІВ НАЦІОНАЛЬНОГО РІВНЯ У ГАЛУЗІ БУДІВНИЦТВА ТА ПРОМИСЛОВОСТІ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ УКРАЇНИ

(СТАНОМ НА 01.01.2012 РОКУ)

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗБІРНИК

Інформаційний збірник «Перелік будівельних норм та нормативних документів національного рівня у галузі будівництва та промисловості будівельних матеріалів україни» (далі – Перелік) розроблено на замовлення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

До Переліку включені нормативні документи, які прийняті Мінрегіоном України та його попередниками (Держбуд УРСР, Мінінвестбуд України, Мінбудархітектури України,Держкомістобудування України, Держбуд України, Мінбуд України) і які чинні на території України станом на 01.01.2012 р.
Крім того, Перелік містить нормативні документи колишніх СРСР, УРСР та РЕВ, чинність яких станом на 01.01.2012 р. на території України ще не скасована.

Увага! Будь-який перелік чи каталог діючих / недіючих нормативних документів, незалежно від видавця або затвердження його наказом, є суто довідковим виданням і не може бути використаний для доказу статусу дійсності нормативного документа


Генерация ссылки для скачивания: сек.
Якщо ви є правовласником викладеного матеріалу, розміщеного на цьому сайті, і проти того, щоб дана інформація поширювалася користувачами без Вашого дозволу - напишіть нам, ми будемо раді допомогти Вам, видаливши відповідний матеріал.
Категория: популярні ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Просмотров: 7291 | Загрузок: 6019 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 0.0/5, vote: 0

Коментарі до Каталог нормативних документів у галузі будівництва та промисловості будівельних матеріалів (станом на 1 січня 2012 року), обговорення та відгуки:

2012-10-19 Спам
2. (Proekta)
Спасибо огромное. Очень хорошо, что в этом докум. можно поиском пользоваться. За 2011 год поиск не работал.
2012-09-01 Спам
1. Stevens
steve**e@ukr.net
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Цей документ відноситься до категорії популярні ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.