ДБН В.1.1-5-2000. Захист від небезпечних геологічних процесів. Будинки і споруди на підроблюваних територіях і просідаючих грунтах

[ Завантажити ДБН | КАК скачать? ] 2012-07-01, 21:28

ДБН В.1.1-5-2000

Захист від небезпечних геологічних процесів

Будинки і споруди на підроблюваних територіях і просідаючих грунтах.

Частина 1. Будинки і споруди на підроблюваних територіях
Частина 2. Будинки і споруди на просідаючих грунтах


Дані норми поширюються на проектування будинків і споруд, що зводяться на підроблюваних територіях. Вимоги даних норм не поширюються на проектування будинків і споруд на підроблюваних територіях калійних родовищ, на майданчиках, для яких деформування земної поверхні від підробки не можуть бути визначені, а також на проектування гідротехнічних споруд.

Норми є обов'язковими для органів державного управління, контролю та експертизи, місцевого та регіонального самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності та відомчої належності, юридичних та фізичних осіб, які здійснюють проектування і будівництво будинків і споруд на підроблюваних територіях.


Генерация ссылки для скачивания: сек.
Якщо ви є правовласником викладеного матеріалу, розміщеного на цьому сайті, і проти того, щоб дана інформація поширювалася користувачами без Вашого дозволу - напишіть нам, ми будемо раді допомогти Вам, видаливши відповідний матеріал.
Категория: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Просмотров: 15837 | Загрузок: 4102 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 5.0/5, vote: 2

Коментарі до ДБН В.1.1-5-2000. Захист від небезпечних геологічних процесів. Будинки і споруди на підроблюваних територіях і просідаючих грунтах, обговорення та відгуки:

2012-07-05 Спам
2. (admin)
оновлено!
2012-02-11 Спам
1. krabs (dbn)
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.