ДБН В.2.3-15:2007. Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів

[ Завантажити ДБН | КАК скачать? ] 2010-07-11, 17:53

ДБН В.2.3-15:2007

Споруди транспорту

Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів


Мінімальна необхідна площа конкретної ділянки (території) для постійного чи тимчасового зберігання автомобілів на відкритих автостоянках визначається, виходячи з норми 25 м на розрахунковий автомобіль.

Залежно від кількості місць зберігання розрізняють автостоянки і гаражі малої (до 50 машино-місць), середньої (від 50 до 300 машино-місць) та великої (більше 300 машино-місць) місткості. У складі автостоянок для постійного зберігання автомобілів повинні бути відкриті площадки для стоянки автомобілів, приміщення для чергових і зберігання інвентаря, відповідні елементи інженерного обладнання та благоустрою, а також, за необхідності та технічної можливості, можуть бути пости ТО, ТР і миття автомобілів, включаючи пункти-пости самообслуговування – оглядові ями (естакади), місця чищення салону автомобіля. Такі автостоянки можуть бути обладнані сонцезахисними навісами, вітрозахисними стінками, декоративним сонцезахисним і шумозахисним озелененням.
Розміщення автомобілів на відкритій стоянці
За іншою інформацією про автомобільні стоянки - завантажте ДБН В.2.3-15:2007 на нашому сайті.


Генерация ссылки для скачивания: сек.
Якщо ви є правовласником викладеного матеріалу, розміщеного на цьому сайті, і проти того, щоб дана інформація поширювалася користувачами без Вашого дозволу - напишіть нам, ми будемо раді допомогти Вам, видаливши відповідний матеріал.
Категория: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Просмотров: 43175 | Загрузок: 14359 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 5.0/5, vote: 1

Коментарі до ДБН В.2.3-15:2007. Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів, обговорення та відгуки:

2012-11-06 Спам
1. Владимир Зотов
спасибо
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.