ДБН В.1.4-0.01-97 СРББ. Система норм та правил зниження рівня іонізуючих випромінювань природних радіонуклідів в будівництві

[ Завантажити ДБН | КАК скачать? ] 2012-05-07, 14:43
Державнi будiвельнi норми України

Система радіаційної безпеки в будівництві

СИСТЕМА НОРМ ТА ПРАВИЛ ЗНИЖЕННЯ РIВНЯ IОНIЗУЮЧИХ ВИПРОМIНЮВАНЬ ПРИРОДНИХ РАДIОНУКЛIДIВ В БУДIВНИЦТВI

Основнi положення

ДБН В.1.4-0.01-97з 01 сiчня 1998 р.

Система норм та правил зниження рiвня iонiзуючих випромiнювань природних радiонуклiдiв в будiвництвi (ДБН В.1.4-0.01-97) встановлює вимоги до виробничого i експлуатацiйного фактора - "пiдвищений рiвень iонiзуючого випромiнювання природних радiонуклiдiв", який пiдлягає регламентуванню i зменшенню, та призначає правила, методи i засоби його контролю.

ДБН.А.1.1-1-93
ДБН А.1.1-3-93. Порядок проведення експертизи, узгодження, затвердження, реєстрації, видання та скасування нормативних документів.


Генерация ссылки для скачивания: сек.
Якщо ви є правовласником викладеного матеріалу, розміщеного на цьому сайті, і проти того, щоб дана інформація поширювалася користувачами без Вашого дозволу - напишіть нам, ми будемо раді допомогти Вам, видаливши відповідний матеріал.
Категория: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Просмотров: 4034 | Загрузок: 444 | Рейтинг: 4.0/5, vote: 1

Коментарі до ДБН В.1.4-0.01-97 СРББ. Система норм та правил зниження рівня іонізуючих випромінювань природних радіонуклідів в будівництві, обговорення та відгуки:

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.