ДБН В.1.4-0.02-97. Типовi документи. Система норм та правил зниження рівня іонізуючих випромінювань природних радіонуклідів в будівництві

[ Завантажити ДБН | КАК скачать? ] 2012-05-09, 14:45
Державнi будiвельнi норми України

СИСТЕМА НОРМ ТА ПРАВИЛ ЗНИЖЕННЯ РIВНЯ IОНIЗУЮЧИХ ВИПРОМIНЮВАНЬ ПРИРОДНИХ РАДIОНУКЛIДIВ В БУДIВНИЦТВI

Типовi документи

ДБН В.1.4-0.02-97з 01 сiчня 1998 р.

Данi державнi будiвельнi норми встановлюють вимоги до типових документiв, що використовуються в Системi норм та правил зниження рiвня iонiзуючих випромiнювань природних радiонуклiдiв в будiвництвi пiд час проведення радiацiйного контролю сировини, будiвельних матерiалiв, виробiв, конструкцiй та об'єктiв будiвництва.

Система радіаційної безпеки в будівництві


Генерация ссылки для скачивания: сек.
Якщо ви є правовласником викладеного матеріалу, розміщеного на цьому сайті, і проти того, щоб дана інформація поширювалася користувачами без Вашого дозволу - напишіть нам, ми будемо раді допомогти Вам, видаливши відповідний матеріал.
Категория: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Просмотров: 3749 | Загрузок: 403 | Рейтинг: 4.0/5, vote: 1

Коментарі до ДБН В.1.4-0.02-97. Типовi документи. Система норм та правил зниження рівня іонізуючих випромінювань природних радіонуклідів в будівництві, обговорення та відгуки:

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.