ДБН А.2.1-1-2014 Інженерні вишукування для будівництва

[ Завантажити ДБН | КАК скачать? ] 2014-09-07, 09:25
ДБН герб
ДЕРЖАВНІ БУДІВЕЛЬНІ НОРМИ УКРАЇНИ

Вишукування, проектування і територіальна діяльність
Вишукування

ДБН А.2.1-1-2014

Інженерні вишукування для будівництва


На заміну ДБН А.2.1-1-2008
Вступив в дію 1.08.2014

ДБН А.2.1-1-2014 встановлюють основні положення і вимоги до проведення науково-технічної діяльності в галузі інженерних вишукувань для будівництва на території України (нового будівництва, реконструкції існуючих будівель і споруд виробничого та невиробничого призначення, технічного переоснащення діючих підприємств), ліквідації будівель і споруд виробничого та невиробничого призначення, а також для розроблення оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) усіх видів планованого будівництва, техніко-економічних обґрунтувань інвестиційних проектів, генеральних планів розвитку територій, складання земельних кадастрів, інженерного захисту територій, а також перелік спеціалізованих вишукувань (або умовно вишукувальних робіт).

Результати інженерних вишукувань можуть використовуватись для формування державних і територіальних фондів, а також для створення інформаційних систем.

Ключові слова: інженерні вишукування, будівництво, геотехніка, реконструкція, складність умов, прогнози, моніторинг


Генерация ссылки для скачивания: сек.

Якщо ви є правовласником ДБН А.2.1-1-2014 Інженерні вишукування для будівництва і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категория: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Просмотров: 20796 | Загрузок: 7385 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 2

Коментарі до ДБН А.2.1-1-2014 Інженерні вишукування для будівництва, обговорення та відгуки:

Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.