Файли
 › 
 › 

проект ДБН В.1.1-ХХ:20ХХ Будівлі і споруди в складних інженерно-геологічних умовах

[ Завантажити ДБН | КАК скачать? ] 2016-08-15, 06:56
ДБН В.1.1-ХХ:20ХХ
Будівлі і споруди в складних інженерно-геологічних умовах. Загальні положення.


Проект

Розроблено: Державне підприємство "Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій" (ДП НДІБК)

Ці норми встановлюють обов′язкові вимоги, яких слід дотримуватись при проектуванні, новому будівництві, експлуатації та реконструкції будівель і споруд різного призначення, що зводяться або розміщені на майданчиках, грунтова основа яких характерізується складними інженерно-геологічними умовами.

ДБН поширюються на проектування будівель і споруд (далі - споруд) цивільного, громадського, транспортного і промислового призначення при дії будь-яких навантажень і впливів, які виникають внаслідок деформацій основ і земної поверхні в складних інженерно-геологічних умовах на території України.

Ключові слова: складні інженерно-геологічні умови, геотехнічні впливи, споруди, вимоги, розрахунки, проектування, конструктивні та геотехнічні заходи захисту, грунти з особливими властивостями, нерівномірні деформації грунтової основи, природні геологічні процеси, структурно нестійкі просідаючі лесові грунти, підроблювані території, сейсмічні та динамічні дії, негативні впливи грунтової основи, розрахункові моделі, чисельне моделювання.


Генерація посилання для завантаження: сек.

Якщо ви є правовласником проект ДБН В.1.1-ХХ:20ХХ Будівлі і споруди в складних інженерно-геологічних умовах і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: геотехнічні впливи, розрахунки, вимоги, споруди, складні інженерно-геологічні умови
Переглядів: 2168 | Загрузок: 264 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Коментарі до проект ДБН В.1.1-ХХ:20ХХ Будівлі і споруди в складних інженерно-геологічних умовах, обговорення та відгуки:

Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.