проект ДБН В.1.1-ХХ:20ХХ Будівлі і споруди в складних інженерно-геологічних умовах

[ Завантажити ДБН | КАК скачать? ] 2016-08-15, 06:56
ДБН В.1.1-ХХ:20ХХ
Будівлі і споруди в складних інженерно-геологічних умовах. Загальні положення.


Проект

Розроблено: Державне підприємство "Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій" (ДП НДІБК)

Ці норми встановлюють обов′язкові вимоги, яких слід дотримуватись при проектуванні, новому будівництві, експлуатації та реконструкції будівель і споруд різного призначення, що зводяться або розміщені на майданчиках, грунтова основа яких характерізується складними інженерно-геологічними умовами.

ДБН поширюються на проектування будівель і споруд (далі - споруд) цивільного, громадського, транспортного і промислового призначення при дії будь-яких навантажень і впливів, які виникають внаслідок деформацій основ і земної поверхні в складних інженерно-геологічних умовах на території України.

Ключові слова: складні інженерно-геологічні умови, геотехнічні впливи, споруди, вимоги, розрахунки, проектування, конструктивні та геотехнічні заходи захисту, грунти з особливими властивостями, нерівномірні деформації грунтової основи, природні геологічні процеси, структурно нестійкі просідаючі лесові грунти, підроблювані території, сейсмічні та динамічні дії, негативні впливи грунтової основи, розрахункові моделі, чисельне моделювання.


Генерация ссылки для скачивания: сек.
Якщо ви є правовласником викладеного матеріалу, розміщеного на цьому сайті, і проти того, щоб дана інформація поширювалася користувачами без Вашого дозволу - напишіть нам, ми будемо раді допомогти Вам, видаливши відповідний матеріал.
Категория: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: геотехнічні впливи, розрахунки, вимоги, споруди, складні інженерно-геологічні умови
Просмотров: 1256 | Загрузок: 182 | Рейтинг: 5.0/5, vote: 1

Коментарі до проект ДБН В.1.1-ХХ:20ХХ Будівлі і споруди в складних інженерно-геологічних умовах, обговорення та відгуки:

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.