ДБН В.2.2-15:2015 Житлові будинки. Основні положення

[ Завантажити ДБН | КАК скачать? ] 2014-10-24, 15:53

ДЕРЖАВНІ БУДІВЕЛЬНІ НОРМИ УКРАЇНИ

Будинки і споруди

ЖИТЛОВІ БУДИНКИ
ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ

ДБН В.2.2-15:2015



Проект, перша редакція На зміну: ДБН В.2.2-15-2005, ДБН В.2.2-24:2009

ДБН В.2.2-15:2015 поширюються на проектування нових і реконструкцію житлових будинків з умовною висотою до 100 м включно: багатоквартирні, у тому числі спеціалізовані квартирні житлові будинки для осіб похилого віку і сімей з інвалідами та гуртожитки. При проектуванні житлових будинків з умовною висотою від 73,5 м до 100 м слід керуватися вимогами обов’язкового додатка А.

Норми не регламентують умови заселення житла різних форм власності та володіння, а також форми володіння нежитловими приміщеннями, розташованими у житловому будинку, які визначаються правовими, нормативними та методичними документами, чинними на території України. Ці Норми не поширюються на проектування інвентарних, мобільних житлових будинків і будинків з тимчасовим проживанням.

ДБН 360-92** Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень. - українська версія зі змінами

Проектоване житло за рівнем комфорту та соціальної спрямованості поділяють на дві категорії: І і II (див. розділ 3). Вимоги цих Норм поширюються на обидві категорії та враховують заходи щодо забезпечення санітарно-гігієнічного благополуччя та пожежної безпеки мешканців усіх категорій житла.

Ключові слова: нормативні документи, житло І і ІІ категорії, нормативні вимоги, загальні положення, архітектурно-планувальні та конструктивні рішення, об’ємно-планувальна структура, елементи будинку, квартири, спеціалізоване житло, нежитлові приміщення, склад та площа приміщень, інженерне обладнання, пожежна безпека, безпека та доступність у використанні, санітарно-гігієнічні вимоги, довговічність і ремонтопридатність, енергозбереження, додатки, проектування висотних будинків.


Генерация ссылки для скачивания: сек.
Якщо ви є правовласником викладеного матеріалу, розміщеного на цьому сайті, і проти того, щоб дана інформація поширювалася користувачами без Вашого дозволу - напишіть нам, ми будемо раді допомогти Вам, видаливши відповідний матеріал.
Категория: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: ДБН, проект, будинок, проектування, житло
Просмотров: 38870 | Загрузок: 13526 | Рейтинг: 4.8/5, vote: 4

Коментарі до ДБН В.2.2-15:2015 Житлові будинки. Основні положення, обговорення та відгуки:

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.