ДБН В.2.5-76:2014 Автоматизовані системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та сповіщення населення

[ Завантажити ДБН | КАК скачать? ] 2014-07-01, 10:59
Державні Будівельні Норми України

Інженерне обладнання споруд, зовнішніх мереж

Автоматизовані системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та сповіщення населення

ДБН В.2.5-76:2014


Чинний з 1 червня 2014 р.

Ці будівельні норми встановлюють вимоги до проектування та монтування автоматизованих систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій (НС) та оповіщення населення (далі - СРВНСО), обов’язковому обладнанню якими підлягають об’єкти, будівлі та споруди з ризиком виникнення надзвичайної ситуації загальнодержавного, регіонального або місцевого рівнів, а також будівлі і споруди класу наслідків (відповідальності) СС2, ССЗ (крім житлових будинків) відповідно до ДБН В.1.2-14, ДБН А.2.2-3.

Ключові слова: надзвичайна ситуація, техногенна безпека, автоматизована система, раннє виявлення, оповіщення, спостереження, евакуація, пульт керування. Від 22 травня 2014 р.


Генерация ссылки для скачивания: сек.
Якщо ви є правовласником викладеного матеріалу, розміщеного на цьому сайті, і проти того, щоб дана інформація поширювалася користувачами без Вашого дозволу - напишіть нам, ми будемо раді допомогти Вам, видаливши відповідний матеріал.
Категория: ДБН | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: виявлення, системи, загроза, ДБН В.2.5-76
Просмотров: 7437 | Загрузок: 1505 | Рейтинг: 5.0/5, vote: 1

Коментарі до ДБН В.2.5-76:2014 Автоматизовані системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та сповіщення населення, обговорення та відгуки:

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Цей документ відноситься до категорії ДБН за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва. ДБНУ