Файли
 › 
 › 

ДCTУ-Н Б В.1.2-16:2013 Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об'єктів будівництва

[ Завантажити ДСТУ | КАК скачать? ] 2016-05-16, 21:33
ДБН герб
НАЦІОНАЛЬНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ
НАСТАНОВА
Система забезпечення надійності та безпеки будівельних об’єктів

ВИЗНАЧЕННЯ КЛАСУ НАСЛІДКІВ (ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ) ТА КАТЕГОРІЇ СКЛАДНОСТІ ОБ'ЄКТІВ БУДІВНИЦТВА

ДCTУ-Н Б В.1.2-16:2013


Рос.: Определение класса последствий (ответственности) и категории сложности объектов строительства
Англ.: Definition of consequences (responsibility) class and complication category of building sites

Чинний від 1 вересня 2013 року. Зі Змінами ДСТУ Категорія складності та клас наслідків від 1 липня 2014 року.
Введено вперше. Зі Змінами.

ВСТУП
Цей стандарт – настанова призначена для замовників та проектувальників для визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об’єктів будівництва; для застосування розробниками будівельних норм та стандартів; для використання експертами при проведенні експертизи проектів будівництва і підрозділами інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю для визначення процедур проведення підготовчих робіт, виконання будівельних робіт та при прийманні завершених будівництвом об’єктів в експлуатацію.
1.2 Клас наслідків (відповідальності) та категорії складності об'єктів будівництва зазначаються в завданні на проектування, використовуються для визначення стадійності проектування і розраховуються при розробленні проектної документації.
1.3 Клас наслідків (відповідальності) використовується проектувальниками при розробленні проектної документації на будівництво для забезпечення надійності та конструктивної безпеки будинків, будівель, споруд, комплексів, лінійних об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури, а також будівельних конструкцій та основ.
1.4 Характеристики (критерії) можливих наслідків є підставою для класифікації об’єктів будівництва по трьох класах наслідків (відповідальності) – СС1, СС2 та СС3 та п'яти категоріях складності – І, ІІ, ІІІ, ІV та V.
Характеристики є загальними і обов'язковими для об’єктів будівництва і не залежать від їх функціонального призначення. У разі їх недостатності за галузевою ознакою, то особливості визначення класу наслідків (відповідальності) і категорії складності об'єктів будівництва за функціональним призначенням можуть бути регламентовані відповідними будівельними нормами або стандартами.
1.5 Настанова також містить рекомендації щодо методики визначення класу наслідків (відповідальності) об’єктів будівництва та встановлення категорій відповідальності їх окремих конструктивних елементів відповідно до ДБН В.1.2-14.

2 НОРМАТИВНІ ПОСИЛАННЯ
У цій Настанові є посилання на такі нормативні і правові документи:
ДБН А.2.2-3-2012 Склад та зміст проектної документації на будівництво об’єктів.
ДБН Б.2.2-2-2008 Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження науково-проектної документації щодо визначення меж та режимів використання зон охорони пам’яток архітектури та містобудування.
ДБН В.1.1-5-2000 Частина І. Будинки і споруди на підроблювальних територіях. Частина ІІ. Будинки і споруди на просадкових ґрунтах.
ДБН В.1.1-12-2006 Будівництво у сейсмічних районах України.
ДБН В.1.1-24:2009 Захист від небезпечних геологічних процесів. Основні положення проектування.
ДБН В.1.2-2:2006 Навантаження і впливи.


Ключові слова: клас наслідків, категорія складності, об’єкт будівництва, будівлі, споруди.

 
На сайті від 18 жовтня 2012 року.
З липня 2017 року ведеться розробка нової версії документу про визначення класу наслідків.

 


Національний стандарт України. ДCTУ-Н Б В.1.2-16:2013 Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об'єктів будівництва. - К.: Мінрегіон України. - 37 c.

Приклад визначення категорії складності.

 
Генерація посилання для завантаження: сек.

Якщо ви є правовласником ДCTУ-Н Б В.1.2-16:2013 Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об'єктів будівництва і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: категорія складності, класс ответственности здания, клас наслідків, категория сложности строительства, ДСТУ, сс3, РБ
Переглядів: 106366 | Загрузок: 36477 | Рейтинг: 4.0/5, відгуків: 4

Коментарі до ДCTУ-Н Б В.1.2-16:2013 Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об'єктів будівництва, обговорення та відгуки:

2013-09-11 Спам
2. Елена
Большое спасибо Вашу работу, за Ваш сайт.
2013-08-29 Спам
1. Благодарный
Спасибо огромное за сайт

Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.