ДСТУ-Н Б Д.1.1-9:2013 Настанова щодо визначення вартості перевезення вантажів

[ Завантажити ДСТУ | КАК скачать? ] 2013-12-27, 13:43
ДБН герб
НАЦІОНАЛЬНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ
Кошторисна документація

Настанова щодо визначення вартості та трудомісткості робіт з перевезення будівельних вантажів власним автомобільним транспортом будівельних організацій при складанні договірної ціни та проведенні взаєморозрахунків за обсяги виконаних робіт

ДСТУ-Н Б Д.1.1-9:2013


Уведено на зміну ДСТУ-Н Б Д.1.1-9:2011 «Визначення вартості та трудомісткості робіт з перевезення будівельних вантажів власним автомобільним транспортом будівельних організацій при складанні договірної ціни та проведенні взаєморозрахунків за обсяги виконаних робіт».
Чинний з 1 січня 2014 р.

Рос.:
Англ.:

ДСТУ-Н Б Д.1.1-9:2013 носить обов'язковий характер при визначенні вартості будівництва об'єктів, що споруджуються за рахунок бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії.

За документ дякуємо користувачу Odessa 1221.

Ключові слова: кошторисна документація, вартість перевезення, трудомісткість перевезення, договірна ціна, взаєморозрахунки за обсяги виконаних робіт.Від 21 грудня 2013 року на ДБНУ.


Генерация ссылки для скачивания: сек.
Якщо ви є правовласником викладеного матеріалу, розміщеного на цьому сайті, і проти того, щоб дана інформація поширювалася користувачами без Вашого дозволу - напишіть нам, ми будемо раді допомогти Вам, видаливши відповідний матеріал.
Категория: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: ДСТУ-Н Б, кошторис
Просмотров: 8608 | Загрузок: 3250 | Рейтинг: 5.0/5, vote: 1

Коментарі до ДСТУ-Н Б Д.1.1-9:2013 Настанова щодо визначення вартості перевезення вантажів, обговорення та відгуки:

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.