ДСТУ Б В.2.6-145:2010. Захист бетонних і залізобетонних конструкцій від корозії

[ Завантажити ДСТУ | КАК скачать? ] 2011-11-12, 22:41
НАЦІОНАЛЬНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ

Конструкції будинків і споруд

ЗАХИСТ БЕТОННИХ І ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ ВІД КОРОЗІЇ

Загальні технічні вимоги

(ГОСТ 31384:2008, NEQ)

ДСТУ Б В.2.6-145:2010НАЦІОНАЛЬНИЙ ВСТУП
Цей стандарт розроблений на основі ГОСТ 31384:2008 "Защита бетонньїх и железобетонньїх конструкций от коррозии. Общие технические требования" (Захист бетонних і залізобетонних конструкцій від корозії. Загальні технічні вимоги).

Ступінь відповідності - нееквівалентний (NEQ).

До стандарту внесено технічні відхили та додаткову інформацію відповідно до нормативної бази будівництва України щодо чинних нормативних документів, класів арматурної сталі, груп лакофарбових покриттів для захисту залізобетонних конструкцій від корозії. Технічні відхили і додаткову інформацію було долучено безпосередньо до пунктів, яких вони стосуються.

ДСТУ Б В.2.6-145:2010 призначається для встановлення вимог щодо захисту бетонних та залізобетонних конструкцій від корозії в будівлях та спорудах, призначених для експлуатації в агресивних середовищах. Впровадження даного стандарту необхідно для подальшого приведення нормативної бази України у сфері бетонознавства до сучасних вимог.

Цей стандарт використовується спільно з ДСТУ-П Б В.2.6-ХХ1 "Проектування залізобетонних конструкцій. Основні положення. Вогнестійкість (ЕМ 1992-1-2:2004, МOD).

Усі структурні елементи ДСТУ Б 8.2.6-145:2010 оформлені відповідно до вимог національної стандартизації.

При користуванні ДСТУ Б В.2.6-145:2010 доцільно перевірити дію стандартів, на які посилаються в інформаційній системі загального користування, та на офіційному сайті Мінрегіонбуду України. Якщо стандарт, на який посилаються, замінений (змінений), то при користуванні чинним стандартом слід керуватися заміненим (зміненим) стандартом. Якщо стандарт, на який посилаються, відмінений без заміни, то положення, в якому подане посилання на нього, застосовується в частині, яка не стосується цього посилання.


Генерация ссылки для скачивания: сек.
Якщо ви є правовласником викладеного матеріалу, розміщеного на цьому сайті, і проти того, щоб дана інформація поширювалася користувачами без Вашого дозволу - напишіть нам, ми будемо раді допомогти Вам, видаливши відповідний матеріал.
Категория: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Просмотров: 10707 | Загрузок: 2355 | Рейтинг: 5.0/5, vote: 1

Коментарі до ДСТУ Б В.2.6-145:2010. Захист бетонних і залізобетонних конструкцій від корозії, обговорення та відгуки:

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва. ДБНУ