ДСТУ 2368-2004

Вибачте, але завантаження цього документа тимчасово обмежене. 2014-03-13, 01:39
Цей стандарт установлює українські терміни та визначення понять у галузі виробництва безалкогольних напоїв. Терміни, установлені цим стандартом, обов'язкові для вживання в усіх видах нормативних документів, що стосуються виробництва безалкогольних напоїв, а також робіт зі стандартування. Для наукової, навчально-методичної та публіцистичної літератури терміни цього стандарту - рекомендовані. Вимоги стандарту чинні для застосування у роботі підприємств, установ і організацій, що працюють в Україні, технічних комітетів стандартизації, науково-технічних та інженерних товариств, міністерств (відомств).


Вибачте, але завантаження ДСТУ 2368-2004 тимчасово обмежене.

>> Щоб отримати документ залиште замовлення <<

Якщо ви є правовласником викладеного матеріалу, розміщеного на цьому сайті, і проти того, щоб дана інформація поширювалася користувачами без Вашого дозволу - напишіть нам, ми будемо раді допомогти Вам, видаливши відповідний матеріал.
Категория: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: ДСТУ
Просмотров: 196 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/5, vote: 0

Коментарі до ДСТУ 2368-2004, обговорення та відгуки:

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.