Файли
 › 
 › 

ДСТУ Б В.1.1-36:2016 Визначення категорій приміщень, будинків, установок за вибухопожежною та пожежною небезпекою

[ Завантажити ДСТУ | КАК скачать? ] 2017-03-12, 18:50

ДСТУ Б В.1.1-36:2016


Визначення категорій приміщень, будинків та зовнішніх установок за вибухопожежною та пожежною небезпекою


В 1.1. Захист від небезпечних геологічних процесів, шкідливих експлуатаційних впливів, від пожежі

Цей стандарт установлює порядок визначення категорій приміщень і будинків (або частин будинків у межах протипожежних відсіків) виробничого та складського призначення, лабораторій, а також зовнішніх установок за вибухопожежною та пожежною небезпекою залежно від кількості й пожежовибухонебезпечних властивостей речовин і матеріалів, що в них знаходяться (зберігаються, переробляються, транспортуються), з урахуванням особливостей технологічних процесів виробництв та об’ємно-планувальних рішень, наявності технічних засобів, що запобігають виникненню аварійних ситуацій.

НАПБ Б.03.002-2007 Норми визначення категорій приміщень, будинків та зовнішніх установок за вибухопожежною та пожежною небезпекою

Саме за цим ДСТУ визначають категорію приміщення по вибухопожежною та пожежною небезпекою.


Генерация ссылки для скачивания: сек.

Якщо ви є правовласником ДСТУ Б В.1.1-36:2016 Визначення категорій приміщень, будинків, установок за вибухопожежною та пожежною небезпекою і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категория: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: ДСТУ. пожежна небезпека, категорія приміщення, визначення
Просмотров: 4809 | Загрузок: 1641 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 3

Коментарі до ДСТУ Б В.1.1-36:2016 Визначення категорій приміщень, будинків, установок за вибухопожежною та пожежною небезпекою, обговорення та відгуки:

2017-04-17
1. (admin)
беру для проекта на определение категории помещения по взрывопожарной и пожарной опасности

Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.