ДСТУ Настанова з проектування дренажних конструкцій мілкого закладання автомобільних доріг

[ Завантажити ДСТУ | КАК скачать? ] 2016-06-17, 11:00
ДСТУ-Н Б В.2.3-ххх:201х
Настанова з проектування дренажних конструкцій мілкого закладання автомобільних доріг


Проект.

Цей ДСТУ встановлює вимоги до проектування дренажних конструкцій мілкого закладання на перезволожених ділянках автомобільних доріг загального користування, з метою захисту робочої зони земляного полотна та конструкції дорожнього одягу протягом річного циклу.

Ключові слова: автомобільна дорога, дренаж, інфільтрація, дренажна система, дренаж мілкого закладання, площинний дренаж, поздовжній дренаж, дренажна воронка.


Генерация ссылки для скачивания: сек.
Якщо ви є правовласником викладеного матеріалу, розміщеного на цьому сайті, і проти того, щоб дана інформація поширювалася користувачами без Вашого дозволу - напишіть нам, ми будемо раді допомогти Вам, видаливши відповідний матеріал.
Категория: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: інфільтрація, ДСТУ, Дренаж, автодор, дренажна система, автомобільна дорога
Просмотров: 360 | Загрузок: 38 | Рейтинг: 5.0/5, vote: 1

Коментарі до ДСТУ Настанова з проектування дренажних конструкцій мілкого закладання автомобільних доріг, обговорення та відгуки:

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.