ДСТУ-Н Б Б.1.1-19:2013 виконання розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту

[ Завантажити ДСТУ | КАК скачать? ] 2014-11-14, 14:44
Система містобудівної документації

Настанова з виконання розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони) у містобудівній документації на мирний час

ДСТУ-Н Б Б.1.1-19:2013

чинний з 2014-04-01

ДСТУ-Н Б Б.1.1-19 встановлює послідовність виконання розділу інженерно-технічних засобів цивільного захисту (цивільної оборони) на мирний час у містобудівній документації (далі — ІТЗ ЦЗ (ЦО)) відповідно до ДБН Б. 1.1-5 (друга частина).

Настанова застосовують при розробленні розділу ІТЗ ЦЗ (ЦО) на мирний час у складі схем планування території областей, районів та генеральних планів населених пунктів на основі нормативних вимог та показників ДБН В. 1.2-4.

Ключові слова: зонування на мирний час, безпечні райони (тип 1), безпечні райони (тип 2), безпечні райони, зона можливого небезпечного радіоактивного забруднення, магістралі ста­лого функціонування, сховища з трьома режимами фільтровентиляції, протирадіаційні укрит­тя, ємність захисних споруд.


Генерация ссылки для скачивания: сек.
Якщо ви є правовласником викладеного матеріалу, розміщеного на цьому сайті, і проти того, щоб дана інформація поширювалася користувачами без Вашого дозволу - напишіть нам, ми будемо раді допомогти Вам, видаливши відповідний матеріал.
Категория: ДСТУ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: Цивільний захист, укриття, ДСТУ, настанова
Просмотров: 3638 | Загрузок: 673 | Рейтинг: 0.0/5, vote: 0

Коментарі до ДСТУ-Н Б Б.1.1-19:2013 виконання розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту, обговорення та відгуки:

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Цей документ відноситься до категорії ДСТУ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.