Файли
 › 
 › 

ГОСТ 2.004-88. Общие требования к выполнению конструкторских и технологических документов на печатающих и графических устройствах вывода ЭВМ

[ Завантажити ГОСТ | КАК скачать? ] 2012-04-02, 01:03
ГОСУДАРСТВЕННЫЙ СТАНДАРТ СОЮЗА ССР

ГОСТ 2.004-88
ЕДИНАЯ СИСТЕМА КОНСТРУКТОРСКОЙ ДОКУМЕНТАЦИИ
ОБЩИЕ ТРЕБОВАНИЯ К ВЫПОЛНЕНИЮ КОНСТРУКТОРСКИХ И ТЕХНОЛОГИЧЕСКИХ ДОКУМЕНТОВ НА ПЕЧАТАЮЩИХ И ГРАФИЧЕСКИХ УСТРОЙСТВАХ ВЫВОДА ЭВМ


Цей стандарт поширюється на конструкторські документи виробів всіх галузей промисловості, технологічні документи виробів машинобудівної і приладобудівної промисловості, а також проектну документацію для будівництва і встановлює вимоги до виконання конструкторських, технологічних і проектних документів (далі - документів) на паперових носіях, одержуваних з використанням пристроїв виводу ЕОМ.

основні терміни: гост, документов, допускается, черт, дата, подп дата ,формат, подп, инв, обозначение


Генерація посилання для завантаження: сек.

Якщо ви є правовласником ГОСТ 2.004-88. Общие требования к выполнению конструкторских и технологических документов на печатающих и графических устройствах вывода ЭВМ і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: ГОСТ | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 3457 | Загрузок: 679 | Рейтинг: 0.0/5, відгуків: 0

Коментарі до ГОСТ 2.004-88. Общие требования к выполнению конструкторских и технологических документов на печатающих и графических устройствах вывода ЭВМ, обговорення та відгуки:

Цей документ відноситься до категорії ГОСТ за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.