ВНТП-АПК-17.07 Об'єкти ремонтно-обслуговуючої бази сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств

Вибачте, але завантаження цього документа тимчасово обмежене. 2013-06-17, 10:57
Відомчі норми технологічного проектування
ВНТП-АПК-17.07
Об'єкти ремонтно-обслуговуючої бази сільськогосподарських підприємств та фермерських (селянських) господарств


чинні з 1 серпня 2007 року
на зміну ВНТП-СГіП-46-17-96

ВНТП є нормативним документом для розробки технологічної частини проектів ремонтно-обслуговуючої бази сільськогосподарських акціонерних підприємств, акціонерних товариств, товариств з обмеженою відповідальністю, ремонтно-обслуговуючих кооперативів, фермерських (селянських) підприємств (господарств) різних форм власності та поширюються на ремонтно-обслуговуючі підрозділи (майстерні, пункти технічного обслуговування, стоянки для зберігання техніки тощо), а також на окремі виробничі дільниці, однотипні за своїм призначенням, і технологічним процесом.

Норми передбачають оптимальні розміри об'єктів проектування і враховують кооперацію їх виробничої діяльності зі спеціалізованими районними акціонованими ремонтно-обслуговуючими підприємствами агропромислового комплексу України.

Норми не поширюються на проектування об'єктів автомобільного транспорту сільськогосподарських і фермерських господарств.

При реконструкції, розширенні і технічному переобладнанні діючих підрозділів допускаються окремі відхилення від даних норм за умови дотримання санітарних норм, вимог нормативних документів з охорони праці, пожежної безпеки при відповідному техніко-економічному обгрунтуванні і узгодженні проектних рішень з органами Державного санітарного нагляду, охорони праці і пожежної безпеки.

Дякуємо користувачу batonnnn з dwg.ru

ВНТП-АПК-17.07. Объекты ремонтно-обслуживающей базы сельскохозяйственных предприятий и фермерских (сельских) хозяйств / Об'єкти ремонтно-обслуговуючої бази сільськогосподарських підприємств та фермерських (селянських) господарств.


Генерация ссылки для скачивания: сек.
Якщо ви є правовласником викладеного матеріалу, розміщеного на цьому сайті, і проти того, щоб дана інформація поширювалася користувачами без Вашого дозволу - напишіть нам, ми будемо раді допомогти Вам, видаливши відповідний матеріал.
Категория: ВНТП | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: фермер, господарство, ремонт, ВНТП, База
Просмотров: 2654 | Загрузок: 143 | Рейтинг: 4.0/5, vote: 1

Коментарі до ВНТП-АПК-17.07 Об'єкти ремонтно-обслуговуючої бази сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, обговорення та відгуки:

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Цей документ відноситься до категорії ВНТП за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.