ВНТП-СГіП-46-16.96 Підприємства автомобільного транспорту і автотранспорті підприємства АПК України

[ Завантажити ВНТП | КАК скачать? ] 2012-06-17, 11:09
Відомчі норми технологічного проектування
ВНТП-СГіП-46-16.96
Підприємства автомобільного транспорту і автотранспорті підприємства АПК України


Втратив чинність!

Дані норми технологічного проектування є нормативним документом для розробки технологічної частини проектів будівництва нових, реконструкції, розширення і технічного переобладнання діючих підприємств, будівель і споруд, що призначені для організації міжзмінного зберігання, технічного обслуговування (ТО) і поточного ремонту (ПР) рухомого складу, який включає в себе автомобілі з двигунами, що працюють на бензині, дизельному пальному, зрідженому нафтовому (ЗНГ) та стиснутому (СПГ) газі.

Цей документ втратив чинність, але зважаючи на характер та якість актуалізованих версій інших ВНТП, оновлені норми не сильно відрізнятимуться від наведених тут.

Дякуємо користувачу Минсельгоспрод Украины з dwg.ru, Формат djvu

с. 105


Генерация ссылки для скачивания: сек.
Якщо ви є правовласником викладеного матеріалу, розміщеного на цьому сайті, і проти того, щоб дана інформація поширювалася користувачами без Вашого дозволу - напишіть нам, ми будемо раді допомогти Вам, видаливши відповідний матеріал.
Категория: ВНТП | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: ВНТП, Підприємство, транспорт
Просмотров: 4414 | Загрузок: 724 | Рейтинг: 4.0/5, vote: 1

Коментарі до ВНТП-СГіП-46-16.96 Підприємства автомобільного транспорту і автотранспорті підприємства АПК України, обговорення та відгуки:

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Цей документ відноситься до категорії ВНТП за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні НД України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва. ДБНУ