Проект наказу Мінрегіону "Про затвердження Технічних рекомендацій "Підприємства перевантаження та брикетування побутових відходів"

[ Завантажити Проекти документів | КАК скачать? ] 2011-12-24, 17:20
1. Затвердити Технічні рекомендації «Підприємства перевантаження та брикетування побутових відходів», що додаються.

2. Управлінню благоустрою територій та комунального обслуговування (Ігнатенко О.П.) спільно з Департаментом нормативно-правового регулювання (Татаринцева М.А.) подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Першого заступника Міністра Аліпова О.М.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

I. Загальні положення

1.1. У цих Технічних рекомендаціях терміни вживаються у такому значенні:
змішані побутові відходи - тверді побутові відходи, що збираються за валовою (унітарною) системою в один збірник (контейнер), включаючи опале листя та вуличний змет з прибудинкової території;
харчові відходи - продукти харчування, які втратили повністю або частково свої первинні споживчі властивості в процесах їх виробництва, оброблення, вживання або зберігання;
підприємство перевантаження та брикетування побутових відходів - комплекс споруд, обладнаний необхідною виробничою інфраструктурою (під'їзні колії, площадки маневрування, склади, внутрішня система вентиляції, пожежогасіння та інші комунікаційні системи) і укомплектований відповідним технологічним обладнанням, призначений для перевантаження не ущільнених або завантаження брикетованих побутових відходів у великовантажні транспортні засоби, що перевозять їх на об’єкти поводження з відходами;
лінія брикетування побутових відходів - необхідний набір основного й допоміжного обладнання, розташованого у певній послідовності відповідно до етапів технологічного процесу брикетування побутових відходів;
живильник - машина або пристрій для рівномірної подачі регульованої кількості вихідного матеріалу в різні види технологічного устаткування.
компактор - стаціонарний автоматизований механізм, призначений для брикетування побутових відходів, який складається з двох частин - преса та контейнера. Транспортування і вивантаження контейнера здійснюється за допомогою транспортного засобу, обладнаного краном «мультілифт».
Інші терміни вживаються у значеннях, наведених у Законі України «Про відходи».
1.2. Ці Технічні рекомендації застосовуються органами державного управління, контролювання та нагляду, замовниками (інвесторами), проектними організаціями, підрядниками, іншими юридичними та фізичними особами – суб’єктами господарської діяльності у галузі будівництва під час проектування підприємств перевантаження та брикетування побутових відходів (далі – підприємства) для їх нового будівництва, розширення та реконструкції.
1.3. Ці Технічні рекомендації враховують під час проектування підприємств перевантаження та брикетування побутових відходів, а також окремих будівель і споруд, що входять до складу цих підприємств.


Генерація посилання для завантаження: сек.

Якщо ви є правовласником Проект наказу Мінрегіону "Про затвердження Технічних рекомендацій "Підприємства перевантаження та брикетування побутових відходів" і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Проекти документів | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Переглядів: 1435 | Загрузок: 176 | Рейтинг: 4.0/5, відгуків: 1

Відгуки про Проект наказу Мінрегіону "Про затвердження Технічних рекомендацій "Підприємства перевантаження та брикетування побутових відходів", обговорення та коментарі:

Цей документ відноситься до категорії Проекти документів за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.