Податковий кодекс України - 2010

[ Завантажити Кодекси України | КАК скачать? ] 2011-10-13, 00:09

Податковий кодекс України


2010


Напевно це єдиний документ в Україні який явно направлений проти людей, їх здоров'я та гідності, який повністю ігнорує Конституцію України, але діє і буде діяти поки не вигадають ще гірший!

Судячи з усього ті хто був задіяний при написанні Податкового кодексу люди з явним вивихом фантазії. Відразу постає питання чи Вони просто хотіли вимотати країну величезними стягненнями, чи все-таки розраховують, що хтось виживе застосовуючи обхідні шляхи. А можливо у цьому і був план: змусити порушувати закон, надати розширених прав Податковій, а ті вже будуть жучить всіх підряд. Як кажуть невинуватих не буває)))

Ось так на наших очах і створюють міліцейську державу, не тільки в цивільній сфері, а й в економічних просторах нашого життя((

Тримаймося!


Генерація посилання для завантаження: сек.

Якщо ви є правовласником Податковий кодекс України - 2010 і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категорія: Кодекси України | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: податки
Переглядів: 2873 | Загрузок: 415 | Рейтинг: 4.0/5, відгуків: 1

Коментарі до Податковий кодекс України - 2010, обговорення та відгуки:

Цей документ відноситься до категорії Кодекси України за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.