Податковий кодекс України - 2010

[ Завантажити Кодекси України | КАК скачать? ] 2011-10-13, 00:09

Податковий кодекс України


2010


Напевно це єдиний документ в Україні який явно направлений проти людей, їх здоров'я та гідності, який повністю ігнорує Конституцію України, але діє і буде діяти поки не вигадають ще гірший!

Судячи з усього ті хто був задіяний при написанні Податкового кодексу люди з явним вивихом фантазії. Відразу постає питання чи Вони просто хотіли вимотати країну величезними стягненнями, чи все-таки розраховують, що хтось виживе застосовуючи обхідні шляхи. А можливо у цьому і був план: змусити порушувати закон, надати розширених прав Податковій, а ті вже будуть жучить всіх підряд. Як кажуть невинуватих не буває)))

Ось так на наших очах і створюють міліцейську державу, не тільки в цивільній сфері, а й в економічних просторах нашого життя((

Тримаймося!


Генерация ссылки для скачивания: сек.
Якщо ви є правовласником викладеного матеріалу, розміщеного на цьому сайті, і проти того, щоб дана інформація поширювалася користувачами без Вашого дозволу - напишіть нам, ми будемо раді допомогти Вам, видаливши відповідний матеріал.
Категория: Кодекси України | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: податки
Просмотров: 2698 | Загрузок: 412 | Рейтинг: 4.0/5, vote: 1

Коментарі до Податковий кодекс України - 2010, обговорення та відгуки:

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Цей документ відноситься до категорії Кодекси України за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.