Постанова Про Порядок затвердження титулів будов

[ Завантажити Постанова | КАК скачать? ] 2013-04-08, 23:10
Кабінет Міністрів України
Постанова
від 8 вересня 1997 р. N 995

Про Порядок затвердження титулів будов (об'єктів), будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів або коштів підприємств державної власності


остання редакція 3 жовтня 2012 року

Титул будови (об'єкта) визначає основні техніко-економічні показники будови і містить такі відомості: найменування будови та її місцезнаходження, найменування забудовника, сфера управління, до якої вона належить, галузь, характер будівництва (нове будівництво, розширення, реконструкція, технічне переоснащення підприємства, об'єкта, споруди), обсяг капіталовкладень, вартість основних фондів та завдання щодо введення в дію потужностей на весь період будівництва з розподілом капітальних вкладень за роками з урахуванням нормативної тривалості будівництва.

Внутрішньобудівельний титул будови (об'єкта) складається замовником на основі погодженого та затвердженого в установленому порядку титулу будови. У ньому визначаються об'єкти та споруди, будівництво яких здійснюватиметься у плановому році, зазначається їх кошторисна вартість та залишок її на початок року, обсяг капітальних вкладень на рік, у тому числі витрати замовника.

Заказчик может принять в спб такси в ближайшее время, а заявку отправить онлайн.


Генерация ссылки для скачивания: сек.
Якщо ви є правовласником викладеного матеріалу, розміщеного на цьому сайті, і проти того, щоб дана інформація поширювалася користувачами без Вашого дозволу - напишіть нам, ми будемо раді допомогти Вам, видаливши відповідний матеріал.
Категория: Постанова | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: будівництво, бюджет, полстанова
Просмотров: 4268 | Загрузок: 384 | Рейтинг: 4.0/5, vote: 1

Коментарі до Постанова Про Порядок затвердження титулів будов, обговорення та відгуки:

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Цей документ відноситься до категорії Постанова за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.