Положення про архітектурно-технічний паспорт об'єкта

[ Завантажити Постанова | КАК скачать? ] 2012-06-20, 13:31
Положення
про архітектурно-технічний паспорт об'єкта архітектури
Втратив чинність!

Положення про архітектурно-технічний паспорт об'єкта архітектури, розроблене відповідно до статті 12 Закону України "Про архітектурну діяльність", є обов'язковим для всіх суб'єктів архітектурної діяльності на території України незалежно від форм власності.

Зазначене Положення встановлює порядок складання, розгляду і затвердження архітектурно-технічного паспорта та його використання.

Архітектурно-технічний паспорт складається з метою забезпечення архітектурної, конструктивної, технічної та функціональної ідентифікації об'єкта архітектури та надійної його експлуатації.


Генерация ссылки для скачивания: сек.
Якщо ви є правовласником викладеного матеріалу, розміщеного на цьому сайті, і проти того, щоб дана інформація поширювалася користувачами без Вашого дозволу - напишіть нам, ми будемо раді допомогти Вам, видаливши відповідний матеріал.
Категория: Постанова | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: Паспорт, положення
Просмотров: 3222 | Загрузок: 315 | Рейтинг: 4.0/5, vote: 1

Коментарі до Положення про архітектурно-технічний паспорт об'єкта, обговорення та відгуки:

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Цей документ відноситься до категорії Постанова за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва. ДБНУ