Положення про експериментальне будівництво

Вибачте, але завантаження цього документа тимчасово обмежене. 2016-08-23, 21:06
Положення визначає організаційні засади експериментального проектування та будівництва об’єктів, а також їх експлуатації на період експериментальних досліджень.

Експериментальним будівництвом є будівництво будинків, будівель, споруд будь-якого призначення, а також окремих будівельних конструкцій та систем інженерного обладнання, яке здійснюється з метою перевірки на практиці нових прогресивних науково-технічних розробок у сфері містобудівної діяльності, застосування нових ефективних будівельних конструкцій, виробів та їх комплектів, матеріалів, інженерного обладнання та технологій, спрямованих на вдосконалення архітектурно-планувальних рішень об'єктів будівництва і забудови у цілому, зниження їх матеріаломісткості, підвищення експлуатаційних характеристик, енергозбереження та забезпечення вдосконалення нормативних та нормативно-правових актів з питань будівництва.


Генерация ссылки для скачивания: сек.

Якщо ви є правовласником Положення про експериментальне будівництво і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категория: Постанова | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Просмотров: 668 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/5, відгуків: 0

Коментарі до Положення про експериментальне будівництво, обговорення та відгуки:

Цей документ відноситься до категорії Постанова за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.