Порядок розрахунку розміру кошторисної заробітної плати

[ Завантажити Постанова | КАК скачать? ] 2016-08-23, 20:44
Порядок розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії

 


Розмір кошторисної заробітної плати обчислюється згідно із ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», враховує витрати на основну, додаткову заробітну плату, заохочувальні та компенсаційні виплати та відображається у прямих витратах відповідно до ДСТУ-Н Б Д.1.1-2:2013 «Настанова щодо визначення прямих витрат у вартості будівництва».

розрахунок ЗП формула

Нагадуємо, що розмір кошторисної заробітної плати щорічно визначається Мінрегіоном не пізніше місячного терміну з дня прийняття Закону України про Державний бюджет України.
Генерация ссылки для скачивания: сек.
Якщо ви є правовласником викладеного матеріалу, розміщеного на цьому сайті, і проти того, щоб дана інформація поширювалася користувачами без Вашого дозволу - напишіть нам, ми будемо раді допомогти Вам, видаливши відповідний матеріал.
Категория: Постанова | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: порядок, визначення заробітної плати, як розрахувати зарплату
Просмотров: 978 | Загрузок: 95 | Рейтинг: 5.0/5, vote: 2

Коментарі до Порядок розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, обговорення та відгуки:

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Цей документ відноситься до категорії Постанова за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.