Порядок видання та розповсюдження нормативних документів у галузі будівництва

[ Завантажити Постанова | КАК скачать? ] 2016-12-20, 12:49
Про затвердження Порядку видання та розповсюдження нормативних документів у галузі будівництва і промисловості будівельних матеріалів


Порядок видання та розповсюдження нормативних документів у галузі будівництва і промисловості будівельних матеріалів, затверджений наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики і Державного комітету України з будівництва та архітектури 24 лютого 2003 р. № 27/12 // Офіційний вісник України вiд 28.03.2003 р. – 2003. – № 11. – С. 543. – Ст. 503.


Генерация ссылки для скачивания: сек.
Якщо ви є правовласником викладеного матеріалу, розміщеного на цьому сайті, і проти того, щоб дана інформація поширювалася користувачами без Вашого дозволу - напишіть нам, ми будемо раді допомогти Вам, видаливши відповідний матеріал.
Категория: Постанова | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: Наказ, порядок, регулювання, будівельні норми, постанова
Просмотров: 498 | Загрузок: 43 | Рейтинг: 5.0/5, vote: 1

Коментарі до Порядок видання та розповсюдження нормативних документів у галузі будівництва, обговорення та відгуки:

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Цей документ відноситься до категорії Постанова за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.