Порядок видання та розповсюдження нормативних документів у галузі будівництва

[ Завантажити Постанова | КАК скачать? ] 2016-12-20, 12:49
Про затвердження Порядку видання та розповсюдження нормативних документів у галузі будівництва і промисловості будівельних матеріалів


Порядок видання та розповсюдження нормативних документів у галузі будівництва і промисловості будівельних матеріалів, затверджений наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики і Державного комітету України з будівництва та архітектури 24 лютого 2003 р. № 27/12 // Офіційний вісник України вiд 28.03.2003 р. – 2003. – № 11. – С. 543. – Ст. 503.


Генерация ссылки для скачивания: сек.

Якщо ви є правовласником Порядок видання та розповсюдження нормативних документів у галузі будівництва і проти його розміщення - напишіть нам, будемо раді Вам допомогти.

Категория: Постанова | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення! | Теги: Наказ, порядок, регулювання, будівельні норми, постанова
Просмотров: 822 | Загрузок: 53 | Рейтинг: 5.0/5, відгуків: 1

Коментарі до Порядок видання та розповсюдження нормативних документів у галузі будівництва, обговорення та відгуки:

Цей документ відноситься до категорії Постанова за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.