Закон України "Про пожежну безпеку"

[ Завантажити Закони України | КАК скачать? ] 2011-12-18, 23:36

Закон України "Про пожежну безпеку"

Втратив чинність на користь Кодекс цивільного захисту України

Звісно дотримання правил пожежної безпеки є невід'ємною частиною державної діяльності щодо охорони життя та здоров'я людей, національного багатства і навколишнього природного середовища. Бо нерідкі випадки колосальних втрат внаслідок порушення простих правил.

Цей Закон визначає загальні правові, економічні та соціальні основи забезпечення пожежної безпеки на території України, регулює відносини державних органів, юридичних і фізичних осіб у цій галузі незалежно від виду їх діяльності та форм власності. Тож кожен повинен в своїй діяльності суворо виконувати всі положення закону та відповідні правила поводження.


Генерация ссылки для скачивания: сек.
Якщо ви є правовласником викладеного матеріалу, розміщеного на цьому сайті, і проти того, щоб дана інформація поширювалася користувачами без Вашого дозволу - напишіть нам, ми будемо раді допомогти Вам, видаливши відповідний матеріал.
Категория: Закони України | Добавил: Слідкуй за новими - підпишись на оновлення!
Просмотров: 14416 | Загрузок: 2594 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 4.0/5, vote: 1

Коментарі до Закон України "Про пожежну безпеку", обговорення та відгуки:

2012-08-13 Спам
1. Слава
djvjbgvf
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Цей документ відноситься до категорії Закони України за внутрішньою класифікацією ДБНУ, подібні Законодавство України містять інформацію необхідну для ведення діяльності у сфері будівництва.