› 
 › 
Плани поверхів

22:23

Плани поверхів

При виконанні плану поверху положення уявної горизонтальної січної площини розрізу приймають на рівні віконних отворів або на 1/3 висоти поверху, що викреслюють.
У випадках, коли віконні отвори розташовані вище від січної площини, по периметру плану розташовують перетини відповідних стін на рівні віконних отворів.

На плани поверхів виносять:
1) координаційні осі будівлі (споруди);
2) розміри, що визначають відстані між координаційними осями й отворами, товщину стін і перегородок, інші необхідні розміри, відмітки ділянок, розташованих на різних рівнях;
3) лінії розрізів, що проводять, як правило, таким чином, щоб у розріз потрапляли отвори вікон, зовнішніх воріт та дверей;
4) позиції (марки) елементів будівлі (споруди), заповнення отворів воріт і дверей (окрім тих, що входять до складу щитових перегородок), перемичок, сходів й ін. Допускається позиційне позначення отворів воріт та дверей указувати в колах діаметром 5 мм;
5) позначення вузлів і фрагментів планів;
6) найменування приміщень (технологічних ділянок), їх площі, категорії з вибухопожежної і пожежної небезпеки (окрім житлових будівель);
7) межі зон пересування технологічних кранів (за необхідності).

Площі проставляють у нижньому правому куті приміщення (технологічної ділянки) і підкреслюють. Категорії приміщень (технологічних ділянок) проставляють під їх найменуванням у прямокутнику розміром 5х8 (h) мм.

Для житлових будівель за необхідності на планах указують тип і площу квартир. При цьому площу проставляють у вигляді дробу, в чисельнику якого вказують житлову площу, в знаменнику – корисну.

Допускається найменування приміщень (технологічних ділянок), їх площі і категорії наводити в експлікації, зображеній на рисунку 3.2. В цьому випадку на планах замість найменувань приміщень (технологічних ділянок) проставляють їх номери.
Для житлових будівель експлікацію приміщень, як правило, не виконують. Другое дело минимаркет в Москве проектировать, другие нормы, другие требования.
absmiddle

Убудовані приміщення та інші ділянки будівлі (споруди), на які виконують окремі креслення, зображують схематично суцільною тонкою лінією з відображенням несучих конструкцій.

Майданчики, антресолі, дороги кранів й інші конструкції, розташовані вище від січної площини, зображують схематично штрихпунктирною тонкою лінією з двома крапками.
Приклади виконання планів поверхів будівлі наведені на рисунках 3.5.


До планів поверхів виконують:
1) відомість перемичок за формою (рис. 3.3).
2) специфікації заповнення елементів віконних, дверних та інших отворів, щитових перегородок, перемичок, замаркованих на планах, розрізах і фасадах.


Архітектурно-будівельні робочі креслення виконують відповідно до вимог ДСТУ Б А.2.4-4:2009 СПДБ. Основні вимоги до проектної та робочої документації і ДСТУ Б А.2.4-7-2009, та керуючись відповідними стандартами Системи проектної документації для будівництва (СПДБ).

Просмотров: 6118 | Добавил: | Теги: проектировать, кпеслення, поверх, проект, план | Рейтинг: 0.0/0

Коментарі до Плани поверхів - 4 Лютого 2012, обговорення та відгуки: