› 
 › 
Уряд удосконалив процедури затвердження проектів будівництва та їх експертизи

21:49

Уряд удосконалив процедури затвердження проектів будівництва та їх експертизи

Уряд удосконалив процедури затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, внісши зміни до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи (постанова КМУ від 11.04.2011 №560).

постанова КМУ

Як пояснив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, чинна постанова не передбачає можливості затвердження Кабінетом Міністрів проектної документації на будівництво загальною кошторисною вартістю 100 млн. грн. і більше за чергами. А внесені сьогодні до Порядку зміни надають Кабінету Міністрів України право приймати рішення щодо затвердження проекту будівництва за чергами, визначеними на попередній стадії проектування, яка ним схвалена (техніко-економічне обґрунтування, техніко-економічний розрахунок, ескізний проект). За словами Геннадія Темника, це дозволить здійснити поетапну реалізацію проекту будівництва та освоєння коштів, спрямованих на реалізацію масштабних проектів.

Очільник Мінрегіону також повідомив, що змінами надано право виконавчим органам сільських, селищних та міських рад затверджувати проекти будівництва об'єктів загальною кошторисною вартістю до 30 млн. грн. при будівництві із залученням коштів комунальних підприємств, установ та організацій.

Серед змін – можливість проведення експертизи окремих розділів проектної документації за рішенням замовника.

«Ці зміни не виключають обов’язковості проведення експертизи проектної документації проектів будівництва вцілому. Вони дають змогу замовнику отримати підтвердження правильності прийнятих проектних рішень у окремо взятому розділі», - пояснив Геннадій Темник.


Прес-служба Мінрегіону

Просмотров: 2673 | Добавил: | Теги: експертиза, мінрегіон, уряд, новини, проектування | Рейтинг: 0.0/0

Коментарі до Уряд удосконалив процедури затвердження проектів будівництва та їх експертизи - 17 Жовтня 2013, обговорення та відгуки: