› 
 › 
Завдання держави – створити умови, при яких кожен зможе придбати чи побудувати житло самотужки

17:26

Завдання держави – створити умови, при яких кожен зможе придбати чи побудувати житло самотужки

Міністр Мінрегіонбуду України наголосив, що державний бюджет немає таких фінансових можливостей, щоб забезпечити всіх черговиків безкоштовно житлом.

«Тому головне завдання держави – максимально здешевити вартість квадратного метра житла. В такій ситуації більшість людей зможе дозволити собі придбати чи побудувати житло самотужки», - підкреслив Володимир Яцуба.

Очільник Мінрегіонбуду поінформував, що сьогодні ведеться спільна робота Уряду, Нацбанку щодо відновлення іпотечного кредитування. Кошти, які будуть виділені з державного бюджету на житлове будівництво, Міністр пропонує направити на здешевлення кредитів.

Так керамическая плитка дозволить здешевити житло, за словами Володимира Яцуби, і безкоштовне виділення земельних ділянок органами місцевого самоврядування під будівництво доступного житла. Це регламентує чинне законодавство, яке діє в сфері житлового будівництва.

Серед варіантів здешевлення будівництва житла, які озвучив Міністр, - застосування новітніх технологій у будівництві, використання вітчизняних будівельних матеріалів. «Все це дозволить споруджувати житло в прийнятних цінових рамках, не дорожче 4тис.200 грн. за квадратний метр», - зазначив Володимир Яцуба.

Нагадаємо, за дорученням Президента України та Прем’єр-міністра України, Мінрегіонбуд розпочав проведення в регіонах виїзних методично-консультаційних нарад з питань розгортання будівництва доступного житла. Перша така нарада пройшла у м.Вінниця. В ній взяли участь керівництво Мінрегіонбуду, керівники місцевих органів містобудування та архітектури, представники архітектурно-будівельних, промислових, наукових установ і організацій, будівельних асоціацій, корпорацій, підприємств, творчих спілок Вінницької, Черкаської, Хмельницької, Кіровоградської, Житомирської областей.

Просмотров: 5900 | Добавил: | Теги: новини Мінрегіонбуду | Рейтинг: 0.0/0

Коментарі до Завдання держави – створити умови, при яких кожен зможе придбати чи побудувати житло самотужки - 14 Квітня 2010, обговорення та відгуки: