Неточності / Загальний нелінійний розрахунок

Загальний нелінійний розрахунок

1 Для визначення зусиль у конструкціях, як правило, повинні використовуватися нелінійні методи розрахунку для обох груп граничних станів за умови, що забезпечується рівновага і сумісність та припущення відповідного нелінійного характеру роботи матеріалів. Розрахунок може бути першого (за недеформованою схемою) або другого (за деформованою схемою) порядку.
2 При граничному стані повинна перевірятись здатність розрахункового поперечного перерізу сприймати будь-які передбачені розрахунком зусилля з відповідним урахуванням недосконалостей.
3 Для конструкцій, що зазнають впливів переважно статичних навантажень, впливом попередніх навантажень, зазвичай, можна знехтувати та припускати, що зростання інтенсивності дій відбувається монотонно.
4 При застосуванні нелінійного розрахунку використовуються характеристики матеріалів, які відображають фактичну діаграму деформування бетону, арматури і конструкційної сталі. Повинні застосовуватись такі методики розрахунку, які справедливі у відповідних межах і підтверджуються експериментально.
5 Необхідно враховувати характер роботи зсувних з'єднань.

А також шукай більше у ДБН В.2.6-160:2010 Сталезалізобетонні конструкції
Категория: Із будівництва | Добавил: pedchenko (2011-10-20)
Просмотров: 1043 | Рейтинг: 0.0/0

Коментарі до Неточності / Загальний нелінійний розрахунок, обговорення та відгуки: