Класифікація поперечних перерізів сталевих елементів сталезалізобетонних конструкцій

Класифікація поперечних перерізів сталевих елементів сталезалізобетонних конструкцій

8.5.1 Загальні положення
8.5.1.1 Система класифікації застосовується так.
Клас 1 - поперечні перерізи, в яких виникають значні пластичні деформації без втрати місцевої стійкості окремих елементів.
Клас 2 - поперечні перерізи, в яких виникають обмежені пластичні деформації, але з обмеженням несучої здатності за рахунок втрати місцевої стійкості окремих елементів.
Клас 3 - поперечні перерізи, в яких напруження в крайніх волокнах сталевого профілю досягають розрахункового опору на границі текучості, але втрата місцевої стійкості окремих елементів є визначальною при знаходженні несучої здатності комбінованого перерізу.
Клас 4 - поперечні перерізи, в яких втрата місцевої стійкості відбуватиметься до досягнення границі текучості в одній або декількох частинах перерізу.
8.5.1.2 Комбінований переріз необхідно кваліфікувати за найбільш несприятливим класом для стиснутих сталевих елементів. Зазвичай клас комбінованого перерізу залежить від напрямку згинального моменту у цьому перерізі.
8.5.1.3 Для стиснутого сталевого елемента, з'єднаного із залізобетонним елементом, можна призначати більш сприятливий клас за умови забезпечення якості виконання.
8.5.1.4 Для класифікації слід застосовувати розрахункові значення міцності матеріалів. Бетон при розтягу не враховується. Розподіл напружень необхідно визначати для площі перерізу брутто сталевої стінки та приведених полиць.

А також шукай більше у ДБН В.2.6-160:2010 Сталезалізобетонні конструкції

Цікаві статті зв'язані з цими нормами є тут:
Сталезалізобетонна конструкція
Методи розрахунку для будівель
Основи проектування / Загальні вимоги до розрахунків
Категория: Із будівництва | Добавил: pedchenko (2011-10-20)
Просмотров: 2190 | Рейтинг: 0.0/0

Коментарі до Класифікація поперечних перерізів сталевих елементів сталезалізобетонних конструкцій, обговорення та відгуки: