Буронабивний фундамент палі з азбестоцементних труб

Буронабивної фундамент палі з азбестоцементних труб є різновид стовпчастого фундаменту для дерев'яного будинку або лазні, де в якості несучих елементів конструкції використовуються міцні азбестоцементні труби, які наповнюються спеціальною сумішшю. Подібні фундаменти для дому конструктивно складаються з безпосередньо паль і ростверку, їх з'єднує. Основні несучі елементи конструкції буронабивної пальового фундаменту розташовуються під найбільш відповідальними точками будівлі (наприклад, на перетині капітальних стін або ж на кутах будови). Якщо на фундамент можуть діяти істотні горизонтальні сили, то палі можуть встановлюватися під кутом.

Для будівництва подібного типу фундаменту для дерев'яного будинку або лазні буряться ями глибиною 1,5 метрів, а потім в них надійно встановлюються палі. Роботи можуть проводитися досить швидко і не вимагають залучення важкої спецтехніки, наприклад, для вивезення грунту.

Буронабивної фундамент палі відмінно підходить для будівництва різних будівель і споруд на грунтах з високим вмістом води. Так як буронабивної фундамент вимагає щодо малого витрати матеріалу, ви отримуєте досить економічне і надійне рішення для дерев'яного будинку або ж лазні.
Буронабивної фундамент палі має ті ж плюсами і мінусами, що і звичайний стовпчастий, але відрізняється більшою трудомісткістю і можливістю виконувати будівництво на складних грунтах. Завдяки цим якостям подібний тип фундаменту завоював популярність у сфері зведення легких будинків у заміському сегменту, а також активно використовується в промисловому секторі та у сфері допоміжної комерційної нерухомості.

Категория: Із будівництва | Добавил: ZIDAN (2011-01-26)
Просмотров: 1536 | Теги: Буронабивний фундамент | Рейтинг: 4.5/2

Коментарі до Буронабивний фундамент палі з азбестоцементних труб, обговорення та відгуки: