Гідроізоляційні суміші (Аквакомплекс)

Щоб захистити конструкцію від проникнення вологи, використовується штукатурна гідроізоляційна суміш. Застосування такої суміші збільшить термін служби будівлі і зробить перебування в ньому комфортним.

Найважливішим інгредієнтом будь якої гідроізоляційні суміші є цемент. Крім цементу в їхньому складі можуть бути також інші складові, від яких залежить властивості конкретної суміші. Застосовуються вони дуже широко: при будівництві житлових споруд, де необхідна гідроізоляція стін, підвалів і покрівель, при створенні басейнів, де застосовують спеціальні гідроізоляційні суміші, при будівництві гаражів, транспортних тунелів та ін. Без зайвих проблем можна замовити басейни під ключ у професіоналів Аквакомплекс - лучшее предложение.

Особливою популярністю користуються проникаючі гідроізоляційні суміші, що мають властивість, глибоко вбираючись в бетон, назавжди ставати його частиною, завдяки тому, що певні їхні компоненти вступають у хімічну реакцію з деякими інгредієнтами бетону. При цьому кристали суміші щільно закривають доступ волозі всередину. Вважається, що гідроізоляційна проникаюча капілярна суміш – це найбільш простий і швидкий спосіб забезпечити вологоізоляцію будь-якої конструкції.

Для створення вологонепроникної плівки на міцних, жорстких поверхнях ідеально підходять гідроізоляційні суміші, у складі яких присутні фрикційні наповнювачі то спеціальні полімерні добавки (наприклад, суміші «Водостоп»). Завдяки наявності ціх складових, їх можливо застосовувати як у зовнішніх, так і у внутрішніх роботах.
Категория: Із будівництва | Добавил: admin (2016-04-17)
Просмотров: 1060 | Теги: безпека, порада, гараж | Рейтинг: 5.0/1

Коментарі до Гідроізоляційні суміші (Аквакомплекс), обговорення та відгуки: