Главная » Каталог статей » ДБН

Методики розрахунку ДСТУ-Н-П Б В.2.6-157:2010

Повна аналітична методика розрахунку на вогнестійкість конструктивних систем має враховувати поведінку конструктивної системи за підвищених температур, можливий вплив тепла та сприятливі впливи активних систем вогнезахисту, враховуючи невизначеності, що пов'язані з цими трьома особливостями та важливістю конструктивної системи (наслідки руйнування).

Можна застосовувати методику для встановлення дійсної роботи конструкцій, що включає, якщо не всі, то деякі параметри та показати, що конструктивна система або її частини відтворюватимуть дійсну роботу при реальній моделі пожежі. Однак, якщо методика базується на номінальному (стандартному) температурному режимі, то класифікація, що визначає межу вогнестійкості, враховує (приблизно) вищенаведені особливості та невизначеності.

Порядок застосування методики розрахунку наведено на рисунку 1. Розрізняють визначені підходи та підходи, засновані на роботі конструкцій. Визначені підходи використовують номінальний температурний режим для генерування теплових впливів. Підхід заснований на роботі конструкцій, використовує інженерно-технічне забезпечення пожежної безпеки, стосується теплових впливів, що залежать від фізичних і хімічних параметрів.

Для проектування згідно з цим стандартом необхідно використовувати ДБН В.1.1-7, ДБН В.1.2-7 для визначення теплових та механічних впливів на конструктивну систему.

за матеріалами ДСТУ-Н-П Б В.2.6-157:2010. Проектирование деревянных конструкций
Категория: ДБН | Добавил: dbn (2012-03-23)
Просмотров: 958 | Теги: ДСТУ-Н-П Б В.2.6-157:2010 | Рейтинг: 4.0/1

Коментарі до Методики розрахунку ДСТУ-Н-П Б В.2.6-157:2010, обговорення та відгуки: