Пальовий гвинтовий фундамент для складних грунтів

Одна з найбільш цікавих технологій, що дозволяє побудувати дерев'яний заміський будинок або баню на складній ділянці землі - це використання пальового гвинтового фундаменту. Даний тип фундаменту спочатку розроблявся зовсім не для житлової нерухомості, а для військових цілей - прокладки високовольних ліній через ділянки з замерзлим або ж слабким грунтом. На сьогоднішній день дана технологія успішно застосовується в цивільному секторі, в основному - у сфері заміського будівництва.

Пальовий гвинтовий фундамент для будинку можна використовувати практично на будь-якій ділянці, навіть якщо він дуже нерівний. Гвинтові паля, що представляє основу подібного типу фундаменту, є трубою з загостреним наконечником. Подібні труби угвинчуються в грунт аналогічно встановлення стовпів для стовпчастого фундаменту, але не вимагають однакової глибини установки, тобто можуть бути ефективно використані на грунтах з різною несучою здатністю.

Переваги пальового гвинтового фундаменту перед іншими типами несучих конструкцій для будівель і споруд:

- Більш низька ціна в порівнянні з стрічковим фундаментом;

- Можливість будівництва практично всюди. Особливо вигідно зводити такі фундаменти на торф'яних грунтах з великим вмістом води, а також грунтах мають нерівний рельєф;

- Більш низька трудомісткість в порівнянні з Лентон мелкозаглубленним фундаментом, тобто менший час роботи з будівництва.

- Можливість багаторазового використання гвинтових паль.

Мінуси подібного типу фундаментів:

- Високий ступінь усадки (що при нерівномірності грунту і відсутності відповідних розрахунків може відбитися і на будинку);

- Обмежені можливості застосування (зокрема, складність розрахунків підвищується з підвищенням маси будинку).

Категория: Із будівництва | Добавил: ZIDAN (2011-01-26)
Просмотров: 1293 | Теги: Пальовий гвинтовий фундамент | Рейтинг: 4.5/2

Коментарі до Пальовий гвинтовий фундамент для складних грунтів, обговорення та відгуки: