Главная » Каталог статей » ДБН

Природні та штучні водойми в межах населених пунктів. ДБН Б.2.2-5:2011. Благоустрій територій

ДБН Б.2.2-5:2011. Благоустрій територій

Розділ 8. Благоустрій територій водоохоронних зон та прибережних захисних смуг
Пункт 1. Природні та штучні водойми в межах населених пунктів


8.1.1 Систему водойм в межах населених пунктів складають природні акваторії (озера, ставки тощо) і штучні акваторії (водосховища, канали, відкриті плавальні басейни тощо).

8.1.2 Благоустрій територій акваторій та прибережних захисних смуг водойм треба здійснювати в залежності від складу та функціонального призначення території, стану берегів та зелених насаджень тощо.

8.1.3 Під час проектування структури водоймища з існуючими зеленими насадженнями рекреаційні комплекси або окремі об'єкти розміщують лише на одному березі, залишаючи незайманими насадження на протилежному березі.

8.1.4 На території зони відпочинку в прибережних смугах встановлюють питні джерела, урни, контейнери для збирання побутових відходів, санітарні вузли. У місцях масового відпочинку радіус обслуговування для цих пристроїв приймають відповідно до норм, затверджених для пляжів.

8.1.5 Штучні водойми треба створювати на основі розрахунків технологічної схеми з використанням сучасних будівельних технологій та матеріалів, що сертифіковані в Україні.
Категория: ДБН | Добавил: dbn (2012-10-29)
Просмотров: 3035 | Теги: водойма, ДБН Б.2.2-5:2011, Благоустрій територій | Рейтинг: 4.0/1

Коментарі до Природні та штучні водойми в межах населених пунктів. ДБН Б.2.2-5:2011. Благоустрій територій, обговорення та відгуки: