Главная » Каталог статей » ДБН

Спрощені правила аналізу конструкцій та деталей

Спрощені правила аналізу конструкцій та деталей

.1 Загальні положення
.1.1. Стиск, перпендикулярний до волокон деревини, не враховують.
.1.2 Для прямокутних та круглих поперечних перерізів зсув не враховують. Для балок із надрізом необхідно уточнити, що залишковий поперечний переріз поблизу надрізу становить хоча б 60 % поперечного перерізу, запроектованого за нормальної температури.
.2 Балки
Якщо кріплення руйнуються під час пожежі, стійкість до поперечного кручення балки необхідно розглядати без урахування будь-яких бокових защемлень в'язями.
.3 Колони
.3.1 Коли кріплення колони руйнуються під час пожежі, її стійкість необхідно розглядати без урахування будь-яких бокових защемлень в'язями жорсткості.
.3.2 Більш сприятливі граничні умови порівняно з проектуванням за нормальної температури приймаються для колони протипожежного відсіку, яка є частиною нерозрізної колони в жорсткій рамі. Для проміжних поверхів колона приймається защемленою з обох кінців, для верхнього поверху колона приймається защемленою знизу (рисунок 4.4). Довжина колони L приймається згідно з рисунком 4.4.

Нерозрізна колона

.4 Механічно з'єднані елементи
.4.1 Для механічно з'єднаних елементів необхідно враховувати зниження модуля ковзання під час пожежі.
.5 В'язі жорсткості
.5.1 Якщо конструкції, що працюють на стиск або згин, проектуються з урахуванням роботи в'язей жорсткості, то слід перевірити, щоб в'язі жорсткості не руйнувалися протягом певного часу вогневого впливу.
.5.2 В'язі жорсткості елементів, виконаних із дерева або деревинних панелей, вважають не зруйнованими, якщо залишкова товщина або площа поперечного перерізу становить 60 % від її початкового значення, запроектованого за нормальної температури, і вони з'єднані цвяхами, шурупами, нагелями або болтами.

ДСТУ-Н-П Б В.2.6-157:2010. Проектирование деревянных конструкций
Категория: ДБН | Добавил: dbn (2012-04-07)
Просмотров: 662 | Теги: ДСТУ-Н-П Б В.2.6-157:2010 | Рейтинг: 0.0/0

Коментарі до Спрощені правила аналізу конструкцій та деталей, обговорення та відгуки: