Стрічковий фундамент для невеликих будинків і великих котеджів

Стрічковий фундамент для невеликих будинків і великих котеджів

Стрічковий фундамент є одним з найбільш надійних у сфері заміського будівництва. Стрічковий мелкозаглубленний фундамент дозволяє зводити відносно важкі будинку (зокрема, з каменю) і при цьому забезпечувати достатній рівень надійності і захищеності конструкції.

Стрічковий мелкозаглубленний фундамент найбільш підходить для вирішення двох завдань: забезпечення надійної основи для невеликих легких будинків з дерева та інших подібних по щільності матеріалів, а також для організації підтримки великих двоповерхових котеджів і бань. За типом конструкції розрізняють два типи стрічкового фундаменту:
Монолітний, тобто виконаний з бетону на основі опалубки, на дні якої розміщується теплоізоляція і арматура;

Збірний стрічковий фундамент, що представляє собою конструкцію з блоків залізобетону або бетону. Збірний фундамент дещо менш надійний, тому що здатний пропускати воду в місцях з'єднання блоків, але зате відрізняється істотно меншою трудомісткістю і може бути зведений дуже швидко.

При будівництві стрічкового фундаменту слід враховувати, що досить багато часу йде на планування грунту та земляні роботи. Висока собівартість стрічкового фундаменту часто є причиною вибору інших варіантів будівництва опорних конструкцій будинку в разі наявності таких технологічних можливостей, проте в перспективі по поєднанню довговічність / ціна саме стрічковий мелкозаглубленний фундамент є найкращим для далекоглядних господарів.

Мелкозаглубленний стрічковий фундамент, на відміну від звичайного стрічкового розміщується на глубіне0, 3 - 0,7 метрів замість 1,5 (дані для Москви та області), що дозволяє істотно зменшити його вартість за рахунок уменьшенія3 витрати бетону і зниження рівня трудовитрат. Мелкозаглубленний фундамент стрічкового типу являє собою відмінну жорстку раму, яка здатна витримувати досить високі навантаження протягом довгого терміну. Надійність експлуатації подібних фундаментів в Москві та інших регіонах доведена десятиліттями практики, тому вибираючи даний тип інженерної конструкції в якості основи для свого будинку, ви робите цілком надійний і обгрунтований вибір.

До будівництва стрічкового фундаменту зазвичай укладається подушка з піску, що виконує роль непучиністих підстави.
Сам фундамент може застосовуватися як на звичайних, так і на рухливих грунтах.

Переваги стрічкового фундаменту для лазні або вдома:

- Стрічковий фундамент може з'єднуватися з кількох «рам», тобто рівномірно розподіляти навантаження будівлі по всій площі;

- Даний тип фундаменту є одним з найбільш надійних для Москви і московської області;

- Стрічковий фундамент дозволить вам не турбуватися про необхідність переробок у разі будівництва прибудов, установці камінів та інших переробках, що стосуються архітектурних рішень.

Недоліки стрічкового фундаменту для лазні або вдома:

- Стрічковий фундамент для будинків вимагає від архітектури простоти форм;

- Даний тип фундаменту, як правило, дорожче інших варіантів будівництва підстави для легких будинків.

Категория: Із будівництва | Добавил: ZIDAN (2011-02-09)
Просмотров: 2792 | Комментарии: 1 | Теги: фундамент | Рейтинг: 4.5/2

Коментарі до Стрічковий фундамент для невеликих будинків і великих котеджів, обговорення та відгуки:

2012-11-13 Спам
1. Єрік
sssssssssssssssssss