Технологія каркасного будівництва

Переваги та особливості сучасного каркасного будівництва

Зведення каркасних будинків посідає провідні позиції на ринку домобудівництва у всьому світі. Швидкі темпи та економічність будівництва, монтаж у будь-яку пору року, це незаперечні плюси каркасної технології. Але думки в суспільстві щодо каркасних будинків протилежні, суперечки про надійність технології не вщухають.

Характеристика каркасних будинків

Особливістю будівництва за каркасною технологією є складання на місці вже готових, зібраних на заводі, елементів конструкції. Несучу функцію виконує каркас із дерева або металу, функцію утеплення виконують листи мінеральної вати (товщина утеплювача, що прокладається, безпосередньо залежить від регіону проживання). Внутрішній і зовнішній дизайн будинку повністю залежить від вашої творчої фантазії, будівельні обмеження відсутні. Каркасна технологія дає змогу зводити красиві, зручні, придатні для тимчасового і постійного проживання будинки в короткі терміни.

Каркасний будинок із пласким дахом

Каркасне будівництво в Україні

Про каркасну технологію будівництва в Україні, нам розповість директор виробничо будівельної компанії Мастєровой, Сергій Волнянський.

В Україні технологію каркасного будівництва освоєно давно. Швидкі темпи будівництва давали змогу в прискореному режимі вирішувати житлові проблеми співвітчизників. Але думка про каркасні будинки склалася негативна, як про дешеве, але неякісне житло. Причиною негативного іміджу, що склався два десятиліття тому, стала відсутність якісних енергозберігаючих матеріалів, будинки не були пристосовані до кліматичних умов деяких регіонів України.

Зараз у сфері каркасного будівництва застосовуються ефективні енергозберігаючі матеріали, розроблені за кордоном. Технологія створення нових, більш високих за показниками матеріалів для будівництва, перебуває в процесі постійного розвитку і вдосконалення. Наприклад, використання в процесі будівництва каркаса з СІП панелей набагато збільшує його міцність, утеплювачі нового покоління вирізняються низькою теплопровідністю, фахверкові будівельні конструкції служать запорукою довговічності будинку.

Багато скептиків відзначають, що використання деяких сучасних будівельних матеріалів небезпечне для здоров'я. Дійсно, під час виробництва ОСБ плит та мінеральної вати в деяких випадках використовуються фенолформальдегідні смоли, що чинять негативний вплив на організм. Уникнути небезпеки можна, перевіривши сертифікати організації, що продає ці будматеріали, з'ясувавши можливість експлуатації матеріалу у вашому регіоні, можливості його застосування для житлових приміщень.

Сертифікат якості обраного матеріалу стане гарантом вашої екологічної безпеки!

Наприклад, наша компанія використовує у своєму виробництві тільки ОСБ плити європейського виробника Kronospan або Egger, які безпечні для здоров'я. Якісний монтаж з використанням сучасних будівельних матеріалів забезпечить довговічність і міцність будинку на багато десятиліть, ми надаємо гарантію на каркас будинку 25 років, на будівельні роботи 1 рік.

Плюси технології каркасного будівництва

Сучасні каркасні будинки задовольнять потреби найвимогливіших замовників, оскільки мають безліч незаперечних плюсів:

  1. Швидкість складання. Для повної реалізації замовлення потрібно від 3-х до 4-х місяців. Терміни будівництва зменшуються через відсутність необхідності спорудження дуже міцного та глибокого фундаменту. Відносно мала вага будинку є головним плюсом, якщо на вашій ділянці піщаний або глинистий ґрунт, легкий каркас будинку розв'язувати проблеми під час усадки фундаменту.
  2. Всесезонне зведення. Завдяки тому, що будинок збирається з готових заводських панелей та модулів, будівництво можливе в будь-який сезон.
  3. Гнучкість архітектурного планування. Каркасні технології дають змогу вносити зміни в архітектуру будинку під час будівництва. Провести перепланування будинку, замінити обшивку стін або перенести комунікації також не стане проблемою.
  4. Довговічність. У разі професійного монтажу з використанням сучасних матеріалів термін експлуатації будинку становить понад 100 років.
Категория: Нове будівництво | Добавил: admin (2023-03-26)
Просмотров: 671 | Рейтинг: 5.0/1

Коментарі до Технологія каркасного будівництва, обговорення та відгуки: