чекємо вихід нового ДСТУ про вікна

У перших місяцях 2011 року очікується введення в дію нового ДСТУ-Н Б В.2.6-ХХ. Конструкції будинків і споруд. Інструкція з проектування та встановлення вікон і дверей, який на даний момент проходить остаточну редакцію.

Про це заявив керівник відділу обладнання, оснащення, випробувань будівельних конструкцій, виробів та матеріалів ВАТ "КиївЗНДІЕП", Московських Олег Петрович, під час проведення науково-практичної конференції "Актуальні питання у розвитку віконного ринку України", яка проходила 19 жовтня 2010 року. Організатором заходу виступила компанія "Століття України".

У нормативному документі введено поняття вікна, а не віконного блоку. Вікно - віконний блок встановлений в зовнішній стіні будівлі з усім складовими елементами.

Документ націлений на розробку правил проектування вікон. Також він розподіляє за що відповідає проектувальник, за що відповідає монтажник, за що відповідає виробник віконного блоку.

Основні розділи з 14 наведених:
- Вимоги по проектуванню вікон і дверей.
- Правила виконання робіт з встановлення віконних блоків.

Поширюється на всі види вікон з будь-яких матеріалів, крім спеціальних вікон: протизламні, протипожежні, банківські.
Також документ не поширюється на будівлі вище 73,5 м, так як для висотних будівель діють свої, більш жорсткі, вимоги.

Мета документа - вирішення основних завдань, для яких призначені вікна: звукоізоляція, теплоізоляція, світлопропускання, водонепроникність, механічні навантаження та ін.

Категория: Теорія вікон | Добавил: pedchenko (2010-11-01)
Просмотров: 3110 | Комментарии: 1 | Теги: ДСТУ, вікна | Рейтинг: 4.0/1

Коментарі до чекємо вихід нового ДСТУ про вікна, обговорення та відгуки:

2012-03-14 Спам
1. krabs (dbn)
про ринок ПВХ-профілів для вікон та дверей